REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 17 październik 2013 18:52

II Ogólnopolski Festiwal Pieśni i Piosenki Religijnej w Tarnowie. Kolejny sukces wokalistów JDK

Solistka Jasielskiego Domu Kultury Aleksandra Tocka zdobyła pierwsze miejsce, a zespół „Fermata” – drugie, w II Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni i Piosenki Religijnej „Miłosierdzie Boże wyśpiewać chcę” w Tarnowie.


W festiwalu, który odbył się 12-13 października br. w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Tarnowie, uczestniczyło blisko 230 wykonawców: zespołów i solistów, w kategoriach: dziecięcej, młodzieżowej i dorosłych.
JDK reprezentowali uczestnicy zajęć wokalnych prowadzonych przez Ewę Grzebień: solistki Klaudia Łopatkiewicz i Aleksandra Tocka oraz zespół Fermata w składzie: Oliwia Hap, Klaudia Łopatkiewicz, Oliwia Potykanowicz, Karolina Juszczyk, Julia Zielińska, Aleksandra Tocka, Weronika Turek, Hubert Reczek.
W kategorii młodzieżowej solistów najwyżej oceniona została Aleksandra Tocka, która zaśpiewała piosenki „Kantyczka przydrożna” z repertuaru Barbary Stępniak -Wilk z akompaniamentem Ewy Grzebień oraz „Uwielbiaj duszo moja”, do tekstu Jana Pawła II. W grupie zespołów młodzieżowych zespół „Fermata” został doceniony za wykonanie utworów: „Szukałem Was” oraz „Happy Day”, z podkładami muzycznymi w opracowaniu Wojtka Nowickiego z JDK.

st - JDK

 

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin