piątek, 09 sierpień 2013 12:05

Bajkowy świat na osiedlu Ulaszowice

Bajkowy Świat na osiedlu Ulaszowice

Ostatni artystyczny czwartek podczas tegorocznych wakacji upłynął pod znakiem świata baśni. Pomimo dużego upału dzieci doskonale się bawiły wraz z ich przewodnikami po bajkowym świecie.

Czwartkowe popołudnie 8 sierpnia dzieci z osiedla Ulaszowice spędziły przy zacienionych terenach zielonych, gdzie zanurzyły się w bajkowy świat zabaw i figli. Ich bajkowi przewodnicy przywieźli ze sobą rekwizyty, które posłużyły do gier i zabaw zręcznościowych. Dzieci nauczyły się m.in. wyrobu koralików i bransoletek czy puszczania dużych baniek mydlanych. Radość animatorów i ich pomysły na dobrą zabawę udzieliła się zarówno tym starszym, jak i najmłodszym.

Bajkowy Świat na osiedlu Ulaszowice

W trakcie zabaw nie zabrakło słodkości, które umilały wspólne zabawy. Na zakończenie odbył się konkurs rysunkowy, którego tematem przewodnim były postacie z bajek. Wszyscy uczestnicy rysunkowych zmagań otrzymali nagrody. Organizowane przez JDK „Wakacyjne Czwartki Artystyczne” są współfinansowane ze środków Miasta Jasła w ramach Miejskiego Programu Rozwiązywania Problemów oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

pch(JDK)