REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 01 sierpień 2013 21:54

Planszowe Przedpołudnia w Bibliotece

Planszowe Przedpołudnia MBP Jasło

Wyruszyć na poszukiwania skarbu z Bilbem w Hobbicie, nie dać się wykiwać i dotrzeć na metę w Szalonym Wyścigu Polnych Myszek czy ubrać stonogę w jak najwięcej butów w odpowiednim kolorze w Nogach Stonogi.


Biblioteka zaprasza na przedpołudnia z grami planszowymi. Dorośli, młodzież i dzieci, zapaleni miłośnicy planszówek i Ci, którzy dopiero zaczynają przygodę z grami - Planszowe Przedpołudnia to propozycja dla każdego.

Najmłodsi razem z rodzicami mogą zagrać w zabawne gry familijne i edukacyjne, m.in. Kraby, Zagadki Smoka Obiboka, 3 słowa, Miliard w rozumie, Pirackie Skarby czy zręcznościowy Wyścig pingwinów i Billy. Na dorosłych i młodzież czeka wyjątkowy pakiet gier historycznych: nawiązująca do czasów PRL-u kultowa Kolejka, edukacyjna łamigłówka Znaj Znak czy gra o harcerskiej poczcie polowej Mali powstańcy. Warszawa 1944.

Miłośnicy gier strategicznych w każdym wieku mogą zagrać w utrzymaną w klimacie wojskowym Bitwę Lądową, wielopoziomową grę logiczną Pingwiny i średniowieczną Osadę, a Ci, którzy lubią fantastykę w pełnego magii Hobbita. W ofercie gier nie zabrakło również klasycznego Scrabble, bierek czy domina.

Wszystkich chętnych do korzystania z gier planszowych zapraszamy na Planszowe Przedpołudnia
• Centrum Informacji Lokalnej (ul. Kołłątaja 1) poniedziałek, środa, piątek
w godz. 10-12
• Oddział dla Dzieci (ul. Kołłątaja 1) wtorek, czwartek w godz. 10-12
• Filia nr 1 (ul. Sobniowska 34) poniedziałek w godz. 10-12
• Filia nr 2 (ul. Kopernika 8) środa w godz. 10-12
• Filia nr 3( ul. Szopena 22) piątek w godz. 11-13

Jeżeli chcesz skorzystać z gier w innych godzinach – zbierz drużynę graczy i przyjdź do Biblioteki. Zapraszamy!

MBP Jasło

 

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin