REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 19 lipiec 2013 23:56

Lato pełne kolorowych pomysłów

Lato pełne kolorowych pomysłów

Wszystkie kolory tęczy znalazły się w małych dziełach członków Klubu Czytających Rodzin Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.


18 lipca 2013 r. odbyło się spotkanie „Kolorowe kreatywne lato”, podczas którego dzieci wraz z rodzicami stworzyły wesoły świat z klocków PlayMais.
Po wspólnej lekturze opowieści o początku tęczy uczestnicy spotkania puścili wodze fantazji i z kolorowych chrupek stworzyli kwiaty, motyle, lwy i koty, a nawet samochody i deskorolki.

Lato pełne kolorowych pomysłów


Lato pełne kolorowych pomysłów


Lato pełne kolorowych pomysłów


 

Sklejanie klocków w fantazyjne kształty dostarczyło wiele radości zarówno dzieciom jak i dorosłym. Wszyscy również znaleźli mnóstwo przyjemności w puszczaniu baniek mydlanych, które zakończyło lipcowe spotkanie.

MBP w Jaśle

 

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin