REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 19 lipiec 2013 00:35

Kaskaderskie show w Jaśle

 Kaskaderskie show w Jaśle

Kaskaderzy z grupy Flott Cascaders Team dali próbkę swych umiejętności na placu przy ulicy Żeromskiego w Jaśle. FOTORELACJA


W czwartkowy wieczór plac zamienił się w motocyklową arenę. Czescy kaskaderzy z Flott Cascaders Team, jedynej takiej grupy kaskaderskiej w Europie, zachwycali publiczność niebezpiecznymi i ryzykownymi pokazami oraz efektami pirotechnicznymi.

Kaskaderskie show w Jaśle


Zaprezentowano niebywałe akrobatyczne ewolucje motocyklowe oraz szybkie i wściekłe samochody, a wszystko przy ryku silników, w oparach kurzu i spalin. Czeska grupa kaskaderska FLOTT CASCADERS TEAM na każde tournee dokładnie i profesjonalnie się przygotowuje. Dawka adrenaliny i niezwykłe widowisko jakie potrafią zapewnić zgromadzonym widzom jest na najwyższym poziomie.

Kaskaderskie show w Jaśle


W Jaśle zaprezentowali m.in. jazdę samochodami na dwóch kołach, popisy na quadach, motocyklach, samochodach i Monster Truckach, skoki quadami i motocyklami crossowymi nad rzędem samochodów, efektowne eksplozje, wybuchy, dachowanie oraz przejazd przez płonącą ścianę.

Kaskaderskie show w Jaśle


Kaskaderskie show w Jaśle


Ogromne emocje wśród publiczności wzbudziła jazda kaskaderów na dachu samochodu i skoki przez płonące obręcze.

Anna Dziura

 

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
0 # Czytający 2013-07-19 07:07
Warto było iść. Fajne widowisko!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # GO 2013-07-19 07:10
Tak sobie nie było nic co by mnie mogło urzec.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin