niedziela, 07 lipiec 2013 14:56

Tłumy na koncercie Lata z Radiem w Jaśle

Strzałem w dziesiątkę okazał się wczorajszy koncert Lata z Radiem w Jaśle. Gwiazdy, które wystąpiły na scenie przyciągnęły bowiem na boisko sportowe MOSiR przy ulicy Sikorskiego 15 prawdziwe tłumy. FOTORELACJA

Na estradzie pojawili się Robi Show prezentując najmłodszym wiersze Brzechwy i Tuwima, zespół Hamak Band, K.A.S.A oraz Maryla Rodowicz.

Tłumy na koncercie Lata z Radiem w Jaśle

Gwiazda imprezy swoją niespożytą energią zaraziła fanów, którzy śpiewali razem z nią. Największy entuzjazm wśród publiczności wywołały takie hity jak Małgośka, czy też Kolorowe Jarmarki. Wokalistka zachwycała nie tylko śpiewem, energią ale i wyglądem.

Wszystkich artystów przyjęto bardzo ciepło. Niezwykłe show powaliło wszystkich na kolana, co miało odzwierciedlenia w brawach i okrzykach. Mieszkańcy śpiewali znane z telewizji i radia hity razem z wokalistami.

Tłumy na koncercie Lata z Radiem w Jaśle

W przerwach między koncertami dziennikarze Polskiego Radia Roman Czejarek i Bogdan Sawicki przeprowadzili wiele konkursów z cennymi nagrodami. Do miasta przyjechało sporo gości z wielu sąsiednich miast.

Na zakończenie imprezy można było podziwiać pokaz sztucznych ogni.

Anna Dziura