REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 01 lipiec 2013 23:15

Rodzinne zabawy w parku na początek

Rodzinne zabawy w parku na początek

Od zabaw integracyjnych w Parku Miejskim rozpoczęły się – w niedzielę 30 czerwca - tegoroczne wakacje z Jasielskim Domem Kultury. Prowadzący je animatorzy z Agencji Event Team wciągnęli do wspólnych harców nie tylko dzieci, ale również ich rodziców i dziadków.


Pomimo chłodu humory dopisywały. Przez 3 godziny obok parkowej glorietki kilkadziesiąt młodszych i starszych osób pokazało, że ruch i dobrze zorganizowana zabawa może nieść radość wszystkim. Prowadzący, zaopatrzeni w oryginalne rekwizyty, zaproponowali rodzinne konkursy, gry i zabawy, dzięki czemu rola dorosłych nie sprowadzała się do kibicowania maluchom. Nie zabrakło oczywiście muzyki i słodkich nagród dla każdego.

Rodzinne zabawy w parku na początek


Rodzinne zabawy w parku na początek
Rodzinne zabawy w parku na początek
Kolejną okazją do wspólnej zabawy małych i dużych - już 4 lipca przy ul. Kwiatowej – będzie pierwszy w tym roku „Wakacyjny czwartek artystyczny” z JDK.

JDK - st

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin