REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 24 czerwiec 2013 15:22

Link do przyszłości – inspiracja z sukcesem!

Link do przyszłości – inspiracja z sukcesem!

”Zainspirowało mnie Pana życie od liceum do teraz, klasa informatyczna, później filozofia i skończyło się na tym, że robi Pan to co uwielbia.” – tak brzmi zwycięski cytat w konkursie na najlepszą relację ze spotkania w ramach projektu Link do przyszłości.


Młodzi. Internet. Kariera. Spośród 124 nadesłanych zgłoszeń wygrał cytat ze spotkania w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.
MBP Jasło przystępując do projektu, umożliwiła prawie setce uczniów z jasielskich liceów spotkania z młodymi i inspirującymi profesjonalistami, którzy osiągnęli sukces zawodowy w branżach wykorzystujących nowe technologie. Za nami spotkanie z prezesem Fundacji Wolnego i Otwartego Oprogramowania Michałem Woźniakiem czy dziennikarzem muzycznym Łukaszem Pieterem. Od zaproszonych gości, młodzi ludzie dowiadywali się jak z sukcesem planować ścieżkę edukacji i drogę zawodową, zwiększając tym samym swoje szanse na rynku pracy.
Zainteresowanie spotkaniami wśród młodzieży oraz wyróżnienie przyznane przez organizatorów dowodzą – spotkania w bibliotece naprawdę inspirują!
Projekt Link do przyszłości. Młodzi. Internet. Kariera, realizowany jest przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ze środków Microsoft w ramach inicjatywy „YouthSpark” oraz Polsko-Amerykańską Fundację Wolności.

MBP Jasło

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin