REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 10 czerwiec 2013 16:21

Śpiewnie, tanecznie i kolorowo... – Święto Klubu Czytających Rodzin

Święto Klubu Czytających Rodzin

6 czerwca 2013 r. w Miejskiej Bibliotece Publiczne w Jaśle członkowie Klubu Czytających Rodzin obchodzili 2 rocznicę działalności Klubu.


Najmłodsi śpiewnie i tanecznie uczcili swoje święto wspólnie z słuchaczkami Medycznej Szkoły Policealnej im. prof. R. Weigla w Jaśle, które zaproponowały dzieciom szereg zabaw animacyjnych.

Święto Klubu Czytających Rodzin


Święto Klubu Czytających Rodzin
Święto Klubu Czytających Rodzin

Wspólnemu świętowaniu towarzyszyło głośne czytanie. Klubowicze wraz z rodzicami wykonali fantazyjnie zdobione, pamiątkowe portrety, na których znalazły się zdjęcia dzieci zrobione podczas wspólnych spotkań. Jak na 2 rocznicę przystało najmłodsi spróbowali urodzinowego tortu i mogli cieszyć się z prezentów książkowych, które otrzymali dzięki hojności sponsora PGNiG.

Święto Klubu Czytających Rodzin


Święto Klubu Czytających Rodzin
Święto Klubu Czytających Rodzin odbyło się w ramach XII OTCD „Całe Jasło Czyta Dzieciom”, którego sponsorami są Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo oraz Jan Wątroba – Piekarnia-Ciastkarnia. Patronat medialny nad akcją sprawują: Telewizja TVJasło, ITV Podkarpacie, ITV Południe, oraz portale: terazjaslo.pl, jaslonet.pl, miastojaslo.pl, twojejaslo.pl, jaslo4u.pl, jasloinfo.pl, wirtualnejaslo.pl.

MBP w Jaśle

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin