REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

niedziela, 02 czerwiec 2013 00:23

Dzień radosny wielce ma już jeden roczek więcej! Dzień Dziecka z MDK

Dzień Dziecka MDK

1 czerwca w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle zgromadziły się dzieci by świętować swoje święto. FOTORELACJA


Mimo, iż nie dopisała pogoda i z uwagi na obfite deszcze dzieci przebywały w budynku. Atrakcji było co niemiara, a na każdej małej twarzyczce gościł uśmiech.

Dzień Dziecka MDK


Tańce integracyjne, malowanie na balonikach, zabawy plastyczne, malowanie twarzy, sztuczna krowa do dojenia, fotobudka to tylko niektóre z ciekawostek jakie czekały na dzieci w MDK-u.
Frekwencja dopisała i dzieci udowodniły, że choć nie rozpieszcza nas aura, to jednak dobra atmosfera, uśmiech, a przede wszystkim głowa pełna pomysłów pozwolą na spędzenie czasu w wyjątkowy sposób.

Dzień Dziecka MDK


Dzień Dziecka MDK


Dzień Dziecka MDK


Zaangażowani ze wszystkich sił uczestnicy w każdej konkurencji, każdym punkcie programu bawili się znakomicie.

Kochane Dzieci. Żyjcie tak, aby każdy dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniajcie chwile tak, by później wspominać je z radością. Czerpcie energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukajcie w sobie siły, entuzjazmu. Żyjcie najpiękniej jak umiecie – redakcja portalu miastojaslo.pl

Anna Dziura

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin