REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 28 maj 2013 16:12

Łączy nas pasja czytania!

MBP Jasło (1)

W Filii nr 1 ul. Sobniowska 34, Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle, powstał Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki Sobniów.


Dyskusyjne Kluby Książki to doskonały sposób na poznawanie nowych ludzi, spędzanie wolnego czasu i przyjaźń z książką. Pomysł na Dyskusyjne Kluby Książki powstał w 2006 r. w Instytucie Książki w Krakowie, a inspiracją była brytyjska idea wspólnego czytania i rozmów o książkach. Ta idea spotkań miłośników książek i czytania, szybko rozprzestrzeniła się w całej Polsce.

MBP Jasło (2)


 

DKK Sobniów skupia młodzież-miłośników literatury w wieku od 12 do 16 lat. Spotkanie inauguracyjne odbyło się 24 maja 2013 r. – uczestnicy dyskutowali o losach dziwacznego ogra i jego niezwykłych przyjaciół z książki „Na tropie ogra” Evy Ibbotson. Spotkania DKK Soboniów będą odbywać się cyklicznie, raz w miesiącu. Na kolejną literacką zabawę zapraszamy w piątek 21 czerwca 2013 r.

MBP Jasło (3)


MBP Jasło


 

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, uczestniczy w projekcie Dyskusyjnych Klubów Ksiązki WiMBP w Rzeszowie pod hasłem „Podkarpackie rozmowy o książkach”. Projekt przygotowany jest przez Instytut Książki oraz WiMBP w Rzeszowie.

Informacji o Młodzieżowym Dyskusyjnym Klubie Książki Sobniów udziela:

Anna Gubernat-Rutana

tel. 13 445 58 57

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin