REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 27 maj 2013 16:06

Sztuką jest kobieta

Sztuką jest kobieta

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle i Klub Inicjatyw Artystycznych WSCHÓD zapraszają na spotkanie L’art. est une femme.


W środę 29 maja, będzie okazja do spotkania i dyskusji z przedstawicielkami współczesnej sztuki kobiecej - Moniką Brągiel, Agatą Jabłońską i Kamilą Czosnyk.

Jaki wymiar ma współczesna sztuka? Gdzie w jej przestrzeni sytuuje się twórczość kobiet i na czym polega jej specyfika? I ostatecznie, czy sztuka jest kobietą? Między innymi na te pytania postaramy się znaleźć odpowiedź podczas środowego spotkania.
Dyskusji towarzyszyć będzie prezentacja twórczości zaproszonych artystek – Agata Jabłońska zaprezentuje swój intermedialny projekt fotograficzno-poetycki Przewodnik bez licencji, który przedstawia w artystycznym ujęciu topografię Krakowa, Monika Brągiel opowie o debiutanckim tomiku poezji Kim się nie jest. Teksty zaproszonych gości zostaną zaprezentowane w niebanalnej formie performancu.

Słowo, obraz, gest – przyjdź i zobacz różne wymiary sztuki współczesnej. Czekamy w środę 29 maja, o godz. 16.30.

MBP Jasło

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin