REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 24 maj 2013 12:56

Stare Dobre Małżeństwo w JDK

SDM w JDK

Teksty m.in. Jana Rybowicza i Edwarda Stachury do charakterystycznych melodii Starego Dobrego Małżeństwa można było usłyszeć podczas koncertu, z którym grupa ta przyjechała do Jasielskiego Domu Kultury we wtorek 22 maja.


Na koncert przybyli tradycyjnie fani legendarnego zespołu nie tylko z Jasła i okolic, ale także z nieco odleglejszych terenów, m.in. z Gorlic i Tarnowa. Stare Dobre Małżeństwo zaśpiewało stare, dobre, popularne od lat przeboje, ale miotało też nowe propozycje. Grupa jak zwykle nie dała się długo prosić o bisy, dzięki czemu – ku uciesze publiczności - koncert przedłużył się do blisko dwóch godzin.

SDM w JDK


Na jasielskiej scenie zespół wystąpił w okrojonym składzie: Krzysztof Myszkowski (kompozytor i lider zespołu) - gitara, harmonijka ustna, prowadzenie, Bolesław Pietraszkiewicz – gitary, instrumenty klawiszowe, cajon i Roman Ziobro – gitara basowa, kontrabas.

JDK - st

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin