Jasło

Fotograf ślubny Jasło Krosno

piątek, 10 grudzień 2021 11:23

Miejska kartka świąteczna wybrana

Miejska kartka świąteczna wybrana210 prac wpłynęło na tegoroczną edycję konkursu bożonarodzeniowego w kategorii „Kartka Świąteczna Miasta Jasła”.

Wszystkie nagrodzone kartki, wraz życzeniami burmistrza i przewodniczącego Rady Miejskiej Jasła, zostaną wysłane do samorządów, parlamentarzystów, instytucji i organizacji współpracujących z miastem.

Pierwsze miejsce w kategorii klas I-III otrzymał Mikołaj Sochacki (Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle), drugie miejsce zajął Adam Ślusarczyk (Szkoła Podstawowa nr 12 w Jaśle), a trzecie Antoni Bućko (Szkoła Podstawowa nr 10 w Jaśle). W kategorii klas IV-VIII pierwsze miejsce otrzymał Mikołaj Żebracki (Szkoła Podstawowa nr 12 w Jaśle), drugie miejsce zajęła Emilia Pisz (MDK Jasło), a trzecie Maja Witusik (Szkoła Podstawowa nr 12 w Jaśle).

Celem konkursu było propagowanie kultywowania tradycji obdarowywania się kartkami świątecznymi, rozwijanie kreatywności i zainteresowań plastycznych dzieci i młodzieży oraz przedstawienie oczyma dzieci atmosfery Świąt Bożego Narodzenia.

Miejska kartka świąteczna wybrana

Urząd Miasta w Jaśle