środa, 10 luty 2021 12:50

„Świętośpiewanie” w Suszcu.

sukcesKolejny sukces duetu wokalno- instrumentalnego z Jasielskiego Domu Kultury

Duet Karolina Polak (śpiew) i Maciej Ochwat (akordeon) zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Świątecznej ”Świętośpiewanie”.
Konkurs odbył się on - line w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu. W kategorii zespołów wokalno - instrumentalnych szkół ponadpodstawowych I nagrodę przyznano duetowi z Jasielskiego Domu Kultury. Karolina i Maciej przygotowali na ten konkurs przepiękną starą kolędę „Najświętsza Panienka”. Ciekawostką i dodatkową trudnością w konkursie było to, że wykonawcy nie mogli występować z podkładem muzycznym, ale wyłącznie z towarzyszeniem instrumentów. Tym bardziej cieszy fakt, że umiejętności naszych młodych muzyków zostały tak wysoko ocenione. Gratulujemy i podziwiamy ogromną pracę, którą włożyli w przygotowanie się do wszystkich konkursów kolędowych w tym sezonie artystycznym.

(JDK)