REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 14 maj 2013 19:24

Konkurs na Demotywator literacki rozstrzygnięty!

Demotywator literacki

Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu na Demotywator literacki odbyło się 9 maja 2013 r. w sali widowiskowej JDK w ramach finału XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży.


Celem konkursu była promocja literatury i czytelnictwa przy użyciu nowatorskiej formy-demotywatora. Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu autorskiego demotywatora promującego szeroko rozumiane: książkę, literaturę, czytelnictwo. Na konkurs wpłynęło łącznie 43 prace złożone przez 34 uczestników. Jury oceniając utwory brało pod uwagę zgodność z założeniami konkursu, samodzielność i estetykę wykonanej pracy, wyobraźnię i dowcip autora przy połączeniu zdjęcia bądź obrazka z komentującym zawartość podpisem. Jury w składzie: Anna Brożyna – plastyk, Jasielski Dom Kultury, Marcin Rąpała - DPD muzyk,
Małgorzata Piekarska– dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle, Kinga Kosiba – redaktor naczelna „Oculusa”, I Liceum Ogólnokształcące w Jaśle, Katarzyna Krzyżak – redaktor „Oculusa”, I Liceum Ogólnokształcące w Jaśle, Beata Szybka – koordynator projektu „Wariacje Literackie”, pracownik MBP w Jaśle, przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

I nagroda Aleksandra Mistachowicz

1miejsce


1miejsce2


1miejsce3
II nagroda nie przyznano

III nagroda Kamil Bonar

 

3miejsce


Wyróżnienie: Julia Adam

 

wyroznienie1


wyroznienie2


wyroznienie3
wyroznienie4

 

Konkurs realizowany był w ramach projektu „Wariacje literackie”, który dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 

MBP Jasło

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin