niedziela, 12 maj 2013 11:37

Akustycznie dla Łukasz Gogosza Wyróżniony

Koncert charytatywny dla Łukasza Gogosza

11 maja w Jasielskim Domu Kultury rozbrzmiały największe światowe przeboje. FOTORELACJA

Artyści wystąpili charytatywnie wykonując przeboje wielu wspaniałych wykonawców. Na koncercie zagrali Tug Boat, Mindfield, Krysher, Humanoid, Soundscape, Hornblend oraz soliści.
Podczas koncertu charytatywnego dominowały utwory z lat 90-tych. Cel imprezy był szczytny i zgromadził wielu ludzi.

Koncert charytatywny dla Łukasza Gogosza

miastojaslo.pl869

Zbierano pieniądze dla Łukasza Gogosza, jasielskiego sportowca na zakup roweru o napędzie ręcznym. Łukasz Gogosz jest czterokrotnym mistrzem Polski w rugby na wózkach. Chce realizować swoje pasje, a rower Handbike pomoże mu spełniać sportowe marzenia.

miastojaslo.pl922

Na koncercie zebrano blisko 2 tysiące złotych.

Anna Dziura