środa, 08 maj 2013 12:29

Marian Kozłowski w Klubie Powiększania Wyobraźni

miastojaslo.plkpwmaj2013

W ramach X Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, 10 maja zapraszamy do Klubu Powiększania Wyobraźni na spotkanie z Marianem Kozłowskim, którego pasją jest historia. I to nie tylko daleka, ale ta całkiem bliska.

Szczególnie interesuje go Konfederacja Barska na ziemiach jasielszczyzny, cmentarze wojenne. Potrzeba ciągłego poznawania i głód wiedzy powodują, że wiele podróżuje, a zdobytą wiedzą dzieli się na internetowych historycznych forach dyskusyjnych.

Spotkanie odbędzie się w MBP w Jaśle, ul. Kołłątaja 1, godz. 16.30

MBP w Jaśle