niedziela, 05 maj 2013 22:12

Piknik Rodzinny

Mieszkańcy Jasła i okolic świetnie spędzali niedzielne popołudnie bawiąc się na pikniku rodzinnym. FOTOGALERIA

Zorganizowany był on w ramach kampanii ,,Postaw na rodzinę” i dostarczył wielu wspaniałych atrakcji. Dopisała też pogoda.

Piknik Rodzinny

Dmuchane zjeżdżalnie, miasteczko kawaleryjskie, oprowadzanie na koniach, to tylko niektóre z atrakcji pikniku. Gwiazdą wieczoru był kabaret ,,Loch Camelot”.

Piknik Rodzinny

Największym sukcesem Pikniku Rodzinnego okazały się uśmiechy dzieci oraz rodzin uczestniczących w tej imprezie.

Anna Dziura