piątek, 14 wrzesień 2018 15:51

Aleksandra Tocka w „The Voice of Poland” Wyróżniony

Aleksandra Tocka w „The Voice of Poland”Jaślanka Aleksandra Tocka wystąpi w najbliższą sobotę, 15 września w kolejnym odcinku 9. edycji „The voice of Poland”.

Solistka big bandu Jass Brass Consort, działającego przy Jasielskim Domu Kultury jest studentką Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku „Jazz i muzyka rozrywkowa”.

„The Voice of Poland” to muzyczny talent show, który odniósł spektakularny sukces na świecie. Polska edycja programu obecna jest na antenie Dwójki od 2011 roku. Program składa się z kilku etapów: „Przesłuchań w ciemno”, „bitew”, „nokautu” oraz „finału”. Podczas pierwszego etapu wokaliści powyżej 16. roku życia spróbują zaczarować swoim głosem trenerów. Zasady programu pozostają niezmienione, podczas „Przesłuchań w ciemno” - każdy z trenerów weźmie pod swoje skrzydła 12 uczestników!
Jednym z jurorów 9. edycji „The voice of Poland” jest jaślanin - Michał Szpak. Na pozostałych fotelach zasiadają: Patrycja Markowska, Grzegorz Hyży i Piotr Cugowski.
Emisja odcinka z występem Oli już w najbliższą sobotę o godz. 20:05 w TVP2 .

(JDK)