REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

sobota, 27 kwiecień 2013 21:09

„Wierszyki plątające języki” – konkurs na audiobook

Pobaw się słowem, nagraj mini audiobook i zgarnij nagrody! Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie „Wierszyki plątające języki”.


Wystarczy odrobina chęci, trzy krótsze lub dłuższe wiersze, nieco ćwiczeń poprawnej wymowy, ciekawy sposób interpretacji, recytacja. I gotowe!
Celem konkursu jest promowanie literatury i czytelnictwa przy użyciu słowa w formie przekazu dźwiękowego. Zadanie konkursowe polega na nagraniu na nośniku elektronicznym, umożliwiającym odsłuchanie nagrania, maksymalnie trzech wybranych wierszy polskich autorów. Prace konkursowe powinny mieć formę audiobooka, czyli książki do słuchania. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w trzech kategoriach wiekowych: 7-9 lat, 10-12 lat i 13-16 lat. Termin nadsyłania nagrań trwa od dnia 26 kwietnia – 27 maja 2013 r. włącznie. Ogłoszenie wyników nastąpi 7 czerwca.
Przy ocenie, jury będzie brało pod uwagę m.in. poprawność językową, kulturę słowa, interpretację utworu, ciekawy, indywidualny charakterem nagrania, dobór tekstu oraz ogólny wyraz artystyczny.
Regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępne są na stronie www.mbp.jaslo.pl, w Oddziale dla Dzieci i filiach MBP.
Zachęcamy do udziału w zabawie słowem!
Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Wariacje literackie”, który dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

MBP w Jaśle

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin