REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 14 luty 2018 11:03

Ferie ze Świetlicą "Radosna Przystań"

Ferie ze Świetlicą "Radosna Przystań"Od 29 stycznia do 9 lutego br. świetlica parafialna zorganizowała czas wolny dla 30 osobowej grupy podopiecznych w wieku 6 do 15 lat.


W pierwszym tygodniu ferii dzieci skorzystały z atrakcji krytej pływalni na MOSIRze i zajęć czytelniczych o Pipii Langstrumpf w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Na Świetlicy dzieci brały udział w warsztatach wykonania mydełek glicerynowych, warsztatach na kole glinianym, nauce rysunku, zajęciach plastycznych i integracyjnych, grach i zabawach. W drugim tygodniu opady śniegu umożliwiły nam wzięcie udziału w nauce jazdy na nartach biegowych i łyżwach. Na zakończenie ferii nasi milusińscy wzięli udział w zawodach jazdy na „biegówkach”. Możemy pochwalić się kilkoma medalami, a nawet miejscami na najwyższym stopniu podium :)

 

Bardzo się cieszymy, że dzieci i młodzież chętnie uczestniczą w organizowanych przez nas zajęciach. Dziękujemy wszystkim partnerom i wolontariuszom za urozmaicenie naszego feryjnego planu.

Joanna Dacyl
www.franciszkaniejaslo.pl

 

2


3


4


5


6


7

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin