REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 15 grudzień 2016 09:59

Hubert Reczek nagrodzony w Młodzieżowych Konfrontacjach Muzycznych w Strzyżowie

Hubert Reczek nagrodzony w Młodzieżowych Konfrontacjach Muzycznych  w Strzyżowie  W dniach 2-4 grudnia w Strzyżowie odbyły się Młodzieżowe Konfrontacje Muzyczne, w których wzięło udział 14 solistów z Podkarpacia.


Jasielski Dom Kultury reprezentowali Oliwia Hap i Hubert Reczek. W jury konkursu zasiedli: Anna Jurksztowicz – znana piosenkarka, Andrzej Ballo- gitarzysta współpracujący z wokalistką i Jerzy Dziobak – Radio Rzeszów.
Wśród nagrodzonych znalazł się wokalista JDK –Hubert Reczek. Zaśpiewał dwie piosenki „Tylko Ty i Ja „ z rep. Zespołu Poluzjanci oraz piosenkę „Ludzie” z rep. Marii Sadowskiej . Hubert otrzymał II nagrodę, wystąpił także w koncercie laureatów, który odbył się 4 grudnia w Domu Kultury Sokół w Strzyżowie. Konfrontacje uwieńczył znakomity Koncert w wykonaniu Anny Jurksztowicz.
eg (JDK)

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin