REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 29 listopad 2016 18:38

Dyniowe Party Show – Andrzejki w MDK

PB261050W minioną sobotę 26 listopada 2016 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle liczna grupa dzieci hucznie świętowała i bawiła się podczas Zabawy Andrzejkowej.


Tego dnia naszą placówkę odwiedziło ponad 120 osób, było głośno, wesoło i przebojowo, a to za sprawą atrakcji, jakie zostały przygotowane dla dzieci. W sali widowiskowej tłumnie bawiono się podczas programu Dyniowe Party Show, były tańce i zabawy integracyjne a także różne efekty specjalne. W innych pomieszczeniach można było skorzystać z usług sympatycznych wróżek, które używając swoich magicznych atrybutów czarowały dzieciom przyszłość, malowano także buzie, wróżono z wosku, oraz skręcano śmieszne baloniki dla każdego chętnego. Po tych wszystkich szaleństwach można było uzupełnić zapasy energii poprzez smakowite poczęstunki.

PB261040


PB261053
Zabawa Andrzejkowa została zorganizowana przez Radę Rodziców oraz pracowników Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle. Wszystkim zaangażowanym rodzicom i wolontariuszom dziękujemy za pomoc.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

MDK Jasło

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin