REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

sobota, 06 kwiecień 2013 21:16

Pora Wiatru koncertowała w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle

2

5 kwietnia w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle odbył się koncert zespołu Pora Wiatru.


Koncert potwierdził rosnącą popularność muzyków. Obserwowało go wielu fanów. Tak duże zainteresowanie przeszło oczekiwania samych muzyków, którzy nie przypuszczali, że mają aż tylu odbiorców.
,,Koncert przygotowany starannie, doskonałe utwory. Ich głosy brzmią naprawdę świetnie” – mówi jedna z uczestniczek koncertu.
Można śmiało powiedzieć, że Pora Wiatru odnosi coraz większe sukcesy i staje się coraz bardziej popularna. Pokazują to przede wszystkim liczby. Wzrastająca liczba fanów z pewnością przełoży się na sprzedaż płyt, czego z całego serca życzymy muzykom. Recital był imponujący, dostarczył wszystkim słuchaczom dużo pozytywnej energii, której z kolei nie brakowało od samego początku artystom.

1


,,Są pozytywnie nakręceni, sprawili, że publiczność się rozgrzała” – mówi jeden z słuchaczy. Muzycznie Pora Wiatru zaskoczyła wielu. Rzetelnie wykonane utwory, stare i nowe hity ,,obiektywnemu” słuchaczowi dostarczyły nowych doznań i wrażeń. 

Co prawda chłód na dworze, zupełnie nie pasujący do obecnej pory roku pozostał, ale nawet ci trzęsący się z zimna, którzy udali się na koncert z pewnością nie żałują. Ulegli magii widowiska i rozgrzali się przy tym barwnym, radosnym show.

Anna Dziura

Zapraszamy do fotorelacji z koncertu.

Zachęcamy również do przeczytania naszego wywiadu z zespołem Pora Wiatru.

REKLAMA

ZAHURT JASŁO

Salon fryzjerski Renata

instalator klimatyzatory

REKLAMA

Fotoinspiracje

 

Komentarze  
0 # Krzyś 2013-04-06 21:54
Koncert super! Pokazali, że wiele potrafią!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # Ania 2013-04-07 13:32
Oby jak najwięcej takich koncertów!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # czytelnik portalu 2013-04-07 15:34
Gratulacje dla Anny i Łukasza! Portal jest świetny!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin