REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 22 luty 2016 14:26

Grzegorz Kapołka zakończył III JasMaty

Grzegorz Kapołka zakończył III JasMatyUtworem „Machine” z ostatniej płyty „Blues 4 you” Grzegorz Kapołka i jego przyjaciele Ireneusz Głyk (perkusja) oraz Dariusz Ziółek (bas) rozpoczęli koncert w Jasielskim Domu Kultury.


Ostatnie spotkanie muzyczne w ramach III JasMatów Jasielskich Jazzowych Klimatów odbyło się 19 lutego br.

Grzegorz Kapołka to według rankingu „Gitarowy Top” najlepszy gitarzysta bluesowy w Polsce oraz - według czytelników magazynu „Twój Blues” - najlepszy gitarzysta 2014.
Piątkowy koncert w JDK był więc kolejną okazją by udowodnić swój kunszt. Po „Machine” nadeszła kolej na „This is dark”. Muzyk zaprezentował także utwory napisane specjalnie dla swoich dzieci: córki i syna. Stąd na scenie zabrzmiał „She and he” oraz „Mio Alano”, również z ostatniej płyty. Wśród kompozycji pojawiły się także inne, m.in. dedykowana wybitnemu gitarzyście country Chetowi Atkinsowi „Mr. Atkins” oraz tytułowy „Blues 4 you”.

Grzegorz Kapołka zakończył III JasMaty


Koncert zakończył ostatni utwór z pierwszej płyty „I’believing” - „O tym nigdy się nie dowiem, o tym nigdy ci nie powiem”.

JDK

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin