REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 16 luty 2016 15:08

Prawda zawsze zwycięża… w teatrze

Prawda zawsze zwycięża… w teatrzeOna jedna, ich dwóch i odwieczna walka o serce ukochanej kobiety. Walka o miłość i w imię miłości, w której wszystkie chwyty są dozwolone. To „Romanca” sztuka nieżyjącego już znakomitego polskiego aktora teatralnego i filmowego Jacka Chmielnika, która została wystawiona na deskach Jasielskiego Domu Kultury 14 lutego br.


 

W walentynkowy wieczór na scenie JDK spotkały się: sprytnie uknuta intryga, nieprzewidziane i zaskakujące wydarzenia, dynamiczna akcja oraz inteligentne poczucie humoru. Bo taka właśnie jest „Romanca” - pełna głębokich uczuć , emocji i namiętności bliskich człowiekowi. Serce Bianki (Magdalena Walach) rozdarte jest między dwoma adoratorami. Obydwaj zabiegają o jej względy, posuwając się wręcz do ostateczności. Kogo wybierze Bianka i jaki los spotka jej adoratorów? To trzeba zobaczyć.
Doborowa obsada (Magdalena Walach, Paweł Okraska oraz Marcel Wiercichowski) i ogniste tango, opracowane przez Jarosława Stańka ,cenionego w świecie polskiego choreografa znanego m. in. z takich produkcji jak „Kochaj i tańcz” czy You can Dance, gwarantują 90 minut doskonałej zabawy.

Sposób na kobietę

***
„Romanca” wystawiana od 1986 roku nie tylko w Polsce ale również za granicą wciąż cieszy się ogromną popularnością. Prapremiera spektaklu miała miejsce w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w 1986 roku i otrzymała Nagrodę Specjalną jury XXV Festiwalu Polskich Sztuk Współczesnych we Wrocławiu.

Sposób na kobietę

JDK

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin