REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 02 luty 2016 16:27

SOLI DEO zdobył I miejsce

Koncert kolęd i pastorałek w JDKW dniu 30 stycznia chór Soli Deo zaprezentował się na III Rzeszowskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek.


 

 

Odbył się on w Bernardyńskim Centrum Religijno-Kulturowym w Rzeszowie. Wzięły w nim udział 32 chóry. Dopisali goście z Ukrainy i Białorusi. Są też zespoły z Warszawy, Krakowa, Lublina, Jasła, Rzeszowa i okolic.

Wykonał 4 utwory:

D. Kusz – Lulajże Jezuniu
Ch. Wood – Ding Dong ! Merrily on high
D. Willcocks – Infant holy, infant lowly
G. Miśkiewicz – Mizerna Cicha

Jury w składzie :
dr hab. Małgorzata Nowak – prof. UMCS

dr Tatiana Svajkova- Uniwersytet Preszowski

dr Anna Marek – Kamińska – Wydział muzyki UR. SML

Za wykonane utwory chór SOLI DEO zdobył I miejsce w kategorii chórów dziecięco-młodzieżowych. Ponadto nieoficjalnego jury Festiwalu poznało chórowi Soli Deo nagrodę Grand Prix. Warto wspomnieć że w Festiwalu wzięło udział 32 chóry z Polski i z zagranicy. Dla chórzystów to wielki sukces i wielka radość z zwycięstwa.

ks. Łukasz Mariuszyc

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin