środa, 02 wrzesień 2015 18:43

Jasielskie w kolorze sepii

Jasielskie w kolorze sepiiJeszcze tylko do końca września trwa konkurs ogłoszony przez Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego „Jasielskie w kolorze sepii”, którego celem jest ukazanie znanej i nieznanej historii Jasła, regionu jasielskiego i mieszkańców tych terenów za pomocą starych fotografii.

Konkurs ma charakter otwarty, skierowany jest do wszystkich osób, które posiadają fotografie dokumentujące wydarzenia i postacie sprzed lat 80 – tych XX w. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 5 zdjęć z okresu 1945 – 1975 oraz nieograniczoną liczbę zdjęć sprzed 1945 roku. Fotografie można przekazywać osobiście w siedzibie Stowarzyszenia przy ulicy Śniadeckich 15 lub prosimy przesyłać skany na e – mail:
Wszelkich informacji udziela organizator pod numerami telefonów 602443946 oraz wyżej podany mail.

baner strona

Zapraszamy na naszą stronę internetową jasloiregion.pl , gdzie znajduje się regulamin konkursu oraz na głosowanie internautów na facebooku. Na zwycięzców czekają nagrody.
SMJiRJ