REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 02 wrzesień 2015 18:43

Jasielskie w kolorze sepii

Jasielskie w kolorze sepiiJeszcze tylko do końca września trwa konkurs ogłoszony przez Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego „Jasielskie w kolorze sepii”, którego celem jest ukazanie znanej i nieznanej historii Jasła, regionu jasielskiego i mieszkańców tych terenów za pomocą starych fotografii.


Konkurs ma charakter otwarty, skierowany jest do wszystkich osób, które posiadają fotografie dokumentujące wydarzenia i postacie sprzed lat 80 – tych XX w. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 5 zdjęć z okresu 1945 – 1975 oraz nieograniczoną liczbę zdjęć sprzed 1945 roku. Fotografie można przekazywać osobiście w siedzibie Stowarzyszenia przy ulicy Śniadeckich 15 lub prosimy przesyłać skany na e – mail:
Wszelkich informacji udziela organizator pod numerami telefonów 602443946 oraz wyżej podany mail.

baner strona


Zapraszamy na naszą stronę internetową jasloiregion.pl , gdzie znajduje się regulamin konkursu oraz na głosowanie internautów na facebooku. Na zwycięzców czekają nagrody.
SMJiRJ

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin