REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 03 kwiecień 2013 11:02

Koncert zespołu Pora Wiatru

IS 7

Ponownie zapraszamy do Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle na koncert krakowskiej grupy PORA WIATRU, w piątek 5 kwietnia br. o godz. 19.00.


Pora Wiatru, w odróżnieniu od większości zespołów, wcale nie powstała przypadkowo. Pięciu ludzi pochodzących z różnych miejsc Polski z pełną świadomością postanowiło stworzyć coś wspólnego, by znaleźć ujście dla tego, co przez nich płynie. Od tego czasu nieustannie szukamy Wiatru, tego samego, który kiedyś przywiał nas w to samo miejsce o tym samym czasie. Na scenie, w studiu, w pogrążonym w ciszy kościele, na nocnej krakowskiej ulicy czy w pełnym dymiących studenckich głów klubie. W ciągu 3 lat wspólnego grania zespół nagrał w sumie 23 autorskie utwory, zagrał ok. 40 koncertów i wystąpił na kilku festiwalach, z większymi i mniejszymi sukcesami. Ale to tylko suche dane. Nie da się zmierzyć, ile twórczej energii przez nas się przelało, ile zostało przyjęte, a ile wciąż gdzieś krąży, szukając odbiorcy. Można tylko poświęcić chwilę czasu i zmierzyć się z tym, przyjąć, przetrawić lub... pozostać obojętnym. My będziemy robić swoje: grać naszą muzykę wierząc w to, co jest nie do wiary. By iść tam, gdzie jeszcze nikt nie był. Albo przynajmniej nie było nas.

SKŁAD:
Karol Chojecki - bas
Mateusz Antas - wokal, gitara, harmonijka
Kacper Szpyrka - skrzypce
Jakub Wiśniewski - wokal, gitara
Bartek Wójcik – bębny
Tekst pochodzi ze strony www.porawiatru.com
Serdecznie zapraszamy!
Wstęp wolny!

MDK w Jaśle

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin