REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 26 maj 2015 17:40

„Popołudnie z mamą i tatą” w Przedszkolu Miejskim nr 2 w Jaśle

„Popołudnie z mamą i tatą” w Przedszkolu Miejskim nr 2 w JaśleW dniu 23.05.2015r. już po raz VIII w historii Przedszkola Miejskiego nr 2 w Jaśle odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Mamy i Taty pod hasłem „Popołudnie z mamą i tatą”


Uroczystość rozpoczęła się występami artystycznymi przedszkolaków z poszczególnych grup wiekowych, w czasie których pojawiły się nie tylko uśmiechy ale także łzy radości i dumy, gdyż życzenia składane były także w j. angielskim.
Po zakończonej części artystycznej do przedszkolnego ogrodu wjechali strażacy ze Straży Pożarnej, którzy umożliwili przedszkolakom jazdę na podnośniku, zwiedzanie samochodu. Strażacy odpowiadali na wiele pytań zadawanych przez przedszkolaków.

11


12


13


W wolnych chwilach trwania pikniku prowadzone były zabawy, rozgrywki sportowe, wspólne tańce rodzinne. Bawili się wszyscy nie tylko dzieci ale również ich rodzice.
Był również „Koncert życzeń”, który dotyczył malowania twarzy – pani Asia malowała to co życzyły sobie dzieciaki–księżniczki, traktory, straż pożarną, tygryski, kotki itp.
Miłą niespodzianką były liczne odwiedziny byłych przedszkolaków, którzy na pamiątkę pozostawili wpisy do Księgi Absolwenta. Niektórzy z nich aby uatrakcyjnić ten dzień przebrali się w stroje z odległych dla nas czasów – Zuzia w stroju szlacheckim a Jan w stroju żołnierza z I wojny światowej.

14


16


333


1365


W bufecie przedszkolnym można było zjeść domowe ciasteczko, bigos, kiełbaskę z grilla, wypić gorącą herbatkę czy kawę. Wszystkie te smakołyki przygotowali rodzice we współpracy z pracownikami kuchni.
Różne sposoby spędzania wolnego czasu, rekreacja, integracja środowiska przedszkolnego z rodzicami, środowiskiem lokalnym to główne cele, które udało się osiągnąć realizując tę imprezę.

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin