REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 27 styczeń 2015 17:54

Dyskoteka międzypokoleniowa w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle

Dyskoteka międzypokoleniowa w Młodzieżowym Domu Kultury w JaśleW tym roku świętowanie Dnia Babci i Dziadka w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle trwało dwa dni – oprócz piątkowego pokazu filmowego „Stary człowiek i może…” odbyła się Dyskoteka Międzypokoleniowa.


W niedzielne popołudnie 25 stycznia br. zaprosiliśmy Babcie i Dziadków wraz z wnuczętami do wspólnej zabawy. Osoby, które były na Dyskotece po raz pierwszy nie kryły zadowolenia z zaproponowanej formy spędzenia czasu z dziećmi.
W programie Dyskoteki znalazły się – oprócz tańców integracyjnych – quizy sprawdzające znajomość polskich filmów i bajek oraz warsztaty rękodzieła. Młodsi przygotowali dla swoich babć i dziadków wazonik na cukierki, a starsi mogli dowiedzieć się od pani Alicji Antonik – znanego rękodzielnika z Jasła – o tym, co można zrobić z wełny i sznurka. Dużym powodzeniem cieszyły się opaski do włosów zdobione własnoręcznie wykonanymi kwiatkami. Na zakończenie zaprosiliśmy gości do udziału w prawdziwej dyskotece, przy muzyce granej przez DJ’a Grishkę.

1

Świętowanie Dnia Babci i Dziadka w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle nie odbyłoby się bez wsparcia dobroczyńców. Dziękujemy firmom: HABYS Sp. z o.o., Gabinetowi terapii naturalnych i poradni żywieniowo – dietetycznej AARON NATURA oraz Piekarni-Ciastkarni Jan Wątroba.
MDK

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin