REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 23 styczeń 2013 19:12

Mali aktorzy ,,na deskach teatru przedszkolnego”.

IMG 3093Promyczki przedstawili jasełka dla rodziców w Przedszkolu Miejskim nr 2 w Jaśle


 
W środę 23 stycznia 2013 roku w Przedszkolu Miejskim nr 2 w Jaśle odbyło się przedstawienie jasełkowe. Występy trwały od dwóch dni. 22 stycznia wystawiono je z okazji dnia babci i dziadzia, natomiast rodzice mięli przyjemność obejrzeć przedstawienie dnia następnego. Dzieci pod okiem swoich nauczycieli chętnie przygotowywały się do tegoż wydarzenia, uczestniczyły w wielu próbach. Z pomocą przyszli także rodzice, którzy pomogli w domach utrwalić teksty wierszyków. Występ był wyjątkowy. Mali aktorzy, ubrani we wspaniałe stroje prezentowali się doskonale. Przybywające do szopki postacie śpiewały kolędy, pastorałki i wspaniale recytowały wierszyki. 
 
Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy, świetną prezentację poszczególnych ról, a nade wszystko umiejętność działania w zespole. Efektowne widowisko pozwoliło wszystkim wczuć się w atmosferę pełną ciepła, radości i bliskości. Tak właśnie wyglądała dziecięca interpretacja narodzin Jezusa Chrystusa.
 
Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków i nie jednej osobie zakręciła się łza w oku. Prezentowane umiejętności aktorskie, taneczne, wokalne świadczą o ogromnej wrażliwości i talencie przedszkolaków. Promyczkom nalezą się ogromne pochwały, gdyż podbiły serca widowni. Występ ten dał nam wiele radości. Widać jakich małych aktorów mamy na co dzień w domach – podsumowują rodzice przedszkolaków.
 
 
Anna Dziura
REKLAMA

ZAHURT JASŁO

Salon fryzjerski Renata

instalator klimatyzatory

REKLAMA

Fotoinspiracje

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin