środa, 17 grudzień 2014 13:18

Nagrodzona Julia

1Julia Zielińska, wokalistka Jasielskiego Domu Kultury zdobyła I miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Literatura i dzieci”, który odbył się w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie w dniach 4 – 5 grudnia br.

Podczas finału, w gronie ponad dwudziestu solistów w kategorii klas IV – VI, piosenką „Wesoły deszczyk” z repertuaru Kabaretu Starszych Panów, Julka wywalczyła I nagrodę. Solistkę przygotowała Ewa Grzebień, instruktor muzyki z Jasielskiego Domu Kultury, natomiast aranżację wykonał Wojciech Nowicki. Julia wystąpiła także na gali laureatów, która odbyła się 12 grudnia br. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.

SAM 3838

Ewa Grzebień (JDK)