REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 11 grudzień 2014 00:00

JDK zaprasza na przedświąteczny kiermasz

IMG 0724Jasielski Dom Kultury – tradycyjnie już - zaprasza na Bożonarodzeniowy Kiermasz Rękodzieła Artystycznego. Stoiska będą czynne 11 i 12 grudnia br. w holu JDK od godz. 10 do 17.


W holu wystawiają swoje wyroby twórcy i rękodzielnicy z Jasła i powiatu jasielskiego. Można oglądać i zakupić różnego rodzaju oryginalne ozdoby choinkowe, bombki, stroiki, anioły, kartki świąteczne, hafty ,serwety itp. Na prezenty gwiazdkowe znajdziemy oryginalną biżuterię, maskotki, wyroby z filcu, wyroby szydełkowe, ceramikę, witrażyki oraz misternie wykonane, lukrowane pierniczki. Nie brakuje również tradycyjnej rzeźby w autorstwa naszych lokalnych rzeźbiarzy.

IMG 0705

IMG 0706

IMG 0709

Jak co roku kolorowy kiermasz wprowadzi nas w świąteczny nastrój i jest okazją do kupienia oryginalnych ozdób i prezentów dla najbliższych oraz inspiracją do własnoręcznego wykonania świątecznych bibelotów.
JDK

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin