REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 10 grudzień 2014 00:00

Święty Mikołaj w JDK

mikołaj 3Przez blisko półtorej godziny Ruphert i Rico, tym razem w wersji mikołajkowej, bawili najmłodszych, którzy przybyli 10 grudnia br. do Jasielskiego Domu Kultury na kolędę do św. Mikołaja.


Duet The Clown Circus Show Ruphert i Rico przygotował dla najmłodszych widzów mnóstwo niespodzianek i prezentów, a co najważniejsze wizytę samego świętego Mikołaja. W programy znalazły się wesołe piosenki, konkursy, deszcz baniek mydlanych i confetti. Na zakończenie spotkania mali widzowie otrzymali prezenty od samego św. Mikołaja.

mikołaj 2

The Clown Circus Show Ruphert & Rico z Ostrowca Wielkopolskiego jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród na festiwalach sztuki cyrkowej, przeglądach teatrów ulicznych i konkursach cyrkowych. Klauni występują podczas okolicznościowych świąt, zarówno w kraju, jak i za granicą dostarczając dzieciom niezapomnianych wrażeń i doskonalej zabawy.
Więcej zdjęć na http://new.jdkjaslo.pl/index.php/galeria-zdjec/category/176-ruphert-i-rico-koledowali-do-sw-mikolaja.html.

kp (JDK)

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin