REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 14 październik 2014 00:00

Ulubieńcy publiczności, czyli Opania i Zborowski w JDK

IMG 0988Super Duo, czyli Marian Opania i Wiktor Zborowski wystąpili na scenie Jasielskiego Domu Kultury (12 października br.) w ramach VI Jesiennych Spotkań z Teatrem.


Artyści zaprezentowali program, na który złożyły się piosenki Młynarskiego, Brela i Wysockiego oraz szmoncesy zapożyczone ze starych warszawskich kabaretów. - Tak drodzy państwo, ja doskonale wiem co dzieje się w waszych duszach, sercach i umysłach. To jakby uderzenie obuchem albo rażenie piorunem. Tak, mili państwo. Oczy was nie mylą – to ja wasz ulubieniec – przywitał publiczność Wiktor Zborowski.

Kabaret Super Duo tworzą dwaj znakomici polscy aktorzy Marian Opania i Wiktor Zborowski. Ich program to klasyka rozrywki w najlepszym wydaniu. W spektaklu, który doceniany jest zarówno przez publiczność, jak i krytyków wykorzystane zostały różne formy kabaretowe, przeplatane anegdotami zza kulis teatru oraz opowieściami z planu filmowego.

Partnerzy wydarzenia: Lotos S.A, PGNiG Obrót detaliczny oraz Miasto Jasło.

kp (JDK)

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin