REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 17 wrzesień 2014 00:00

Przy parafii św. Antoniego w Jaśle - IV Spotkanie Integracyjne

IMG 4365PW sobotę 13 września na placu przy kościele oo. Franciszkanów odbyło się IV Spotkanie Integracyjne. W miłej, wesołej atmosferze dzieci i młodzież bawiła się uczestnicząc w wielu ciekawych konkurencjach, odbyło się również wspólne grillowanie.


Inicjatorką imprezy jest dr Maria Szańca, która wraz ze wspólnotą „Wiara i Światło” oraz ojcami Franciszkanami od czterech lat organizuje te spotkania. Spotkanie rozpoczęła msza święta, którą odprawił brat Paweł Kijko.
- Cieszymy się bardzo, że tutaj w naszym ogrodzie może się odbyć IV Spotkanie Integracyjne. Wszelka forma, która pozwala na dzielenie się radością, dawanie siebie innej osobie jest dobra. Zaczęliśmy od mszy świętej, wspólnoty ołtarza, później wspólnoty zabawy czy grilla, co pozwala na zacieśnienie tych pozytywnych relacji międzyludzkich – podkreśla brat Paweł.

IMG 4478P

IMG 4491P
Na dzieci czekało wiele gier i zabaw ruchowych m.in. z chustą klauza, które przygotowały panie z Integracyjnego Przedszkola Miejskiego nr 9. W imprezie pomagali młodzi wolontariusze ze wspólnoty Światło i Życie. Wspólnie bawili się podopieczni ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego, dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 9, a także wychowankowie z Ośrodka Warsztatów Terapii Zajęciowej w Jaśle. Imprezę wsparli: Cukiernia - Piekarnia „Renata” z Jasła, a także Henryk Rak i Magdalena Barzyk.
red

 

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin