REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 08 wrzesień 2014 00:00

Niedziela na wesoło, czyli spotkanie z Kabaretem Hrabi w JDK

IMG 4080Dwie godziny wyśmienitej zabawy zaserwował widzom Kabaret Hrabi, który wystąpił w Jasielskim Domu Kultury w niedzielę 7 września br.


Wypełniona po brzegi sala widowiskowa zgromadziła sympatyków kabaretu, który swoimi skeczami rozbawił publiczność do łez. Spotkanie przerodziło się w interaktywny piknik. Poszukiwanie zboczeńca, po to by przekonać się o jego prawdziwych zamiarach, czy próby zaprzyjaźnienia się komornika i pracownicy ZUS ze społeczeństwem dostarczyły mnóstwo emocji i nieprzewidzianych dla publiczności wydarzeń. Całość przeplatana muzyką, tańcem i śpiewem stworzyła niepowtarzalne widowisko.

IMG 4180


IMG 4297

Twórcy Kabaretu poruszają życiowe, czasem wręcza banalne tematy ale takie, które dotyczą każdego z nas. W swojej twórczości unikają polityki i problemów społecznych. - Według mnie polityka sama w sobie jest smutna i ludzie przychodząc na nasze koncerty mają szanse od tego odpocząć. Wydaje mi się, że to jest jeden z powodów dla którego przychodzą na nasz koncert, a nie na inne kabarety – mówi Dariusz Kamys (Kamol). Jak podkreśla Tomasz Majer (Bajer), tematy polityczne szybko się dezaktualizują, - A my chcemy, żeby nasze skecze były cały czas aktualne – dodaje.

***
Kabaret Hrabi powstał w 2002 roku. Jego skład tworzą dawni członkowie innych kabaretów: Darek Kamys (Kamol) – Potem i Hi-Fi, Joanna Kołaczkowska (Asrio, Lola) – Potem i Drugi Garnitur, Tomasz Majer (Bajer) – Miłe Twarze, Pesudonim, E.K. oraz Łukasz Pietsch (Lopez). Jak mówią członkowie Kabaretu, to połączenie jest na tyle udane, że dziś jakikolwiek inny skład wydaje się gorszy.

kp (JDK)

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin