REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 22 sierpień 2014 00:00

Sierpniowe hocki klocki z JDK

Brzyszczki-(2)Jasielski Dom Kultury w ramach Wakacyjnych Czwartków Artystycznych zorganizował w sierpniu dwa dodatkowe spotkania na osiedlach: Brzyszczki i Bryły. Gry, zabawy i konkursy dla najmłodszych prowadzili, podobnie jak podczas lipcowych Czwartków aktorzy Agencji Artystycznej „Bajladnia” z Warszawy oraz instruktorki plastyki Jasielskiego Domu Kultury.


Spotkania rozpoczynały się od interaktywnego przedstawienia bajki braci Grimm o Czerwonym Kapturku. Najmłodsi chętni włączyli się do wspólnej zabawy, dzięki czemu spektakl był barwniejszy i ciekawszy.

Bryły-(2)


Po emocjonującej bajce, która oczywiście skończyła się dobrze, dzieci uczestniczyły w konkursach, zabawach ruchowych, tanecznych i zręcznościowych. Spotkaniom towarzyszyło mnóstwo śmiechu i radości. Żonglerka chochlą, polowanie na muchę, zakręcony pociąg, kaczuszki, kółko graniaste, wyścigi w workach oraz hula hop sprawiły, że dzieci aktywnie i radośnie spędziły czas. Do wspólnej zabawy włączyli także dorośli, dla których przeprowadzono konkursy sprawnościowe: rodzice mieli za zadanie zjeść jabłka zawieszone na specjalnym sznurku, ale bez użycia rąk.

Brzysczki-9


Brzyszczki
Artystycznym spotkaniom towarzyszył także konkurs plastyczny, w którym dzieci malowały swoje ulubione postacie z bajek, za co otrzymały słodkie nagrody.
Wakacyjne Czwartki Artystyczne współfinansowane były ze środków Miasta Jasła w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Przeciwdziałania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

kp (JDK)

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin