REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 19 sierpień 2014 00:00

Rodzinna niedziela w parku z JDK

IMG 7066Niezwykle różnorodne w klimacie popołudnie przeżyli jaślanie i ich goście, którzy w niedzielę (17 bm.) skorzystali z wakacyjnej propozycji Jasielskiego Domu Kultury pod hasłem „Park Sztuk Rozmaitych”.


Przez pierwsze ponad dwie godziny wszystkich, którzy przyszli do parku bawili kalauni Ruphert i Rico. Show w ich wykonaniu porwał nie tylko najmłodszych (o to nie trudno, bo dzieci na ogół lubią arlekinów, klaunów i wszelkich przebierańców) ale też mamy, tatów, ciocie, wujków, babcie, dziadków i w ogóle każdego, kto żyw, a akurat znalazł się koło glorietki. Całe rodziny uległy czarowi emanujących pozytywną energią i niespożytymi siłami klaunów, zarażających nawet największych smutasów radością wspólnej zabawy. Wszyscy zgodnie z poleceniami kolorowych wodzirejów kwiczeli, piszczeli, tupali i hasali, czyniąc niewiarygodny, radosny harmider. Zabawie pełnej wspaniałych, odpowiednich dla dzieci piosenek, tańców, korowodów, okraszonej wystrzałami konfetti i serpentyn, puszczaniem baniek, malowaniem włosów i rozdawaniem niezliczonych prezentów dla wszystkich nie byłoby końca, gdyby nie przyjechał zespół DGZZ, który zaproponował koncert w zupełnie innym stylu.

IMG 6749


IMG 6836
Rozbawionych milusińskich trudno było od wesołej zabawy odciągnąć, więc koncert nieco się opóźnił, ale miłośnicy piosenki poetyckiej, którzy się tym nie zrazili nie żałowali. Grupa DGZZ - Daniel Gałązka z Zespołem – wykonała kilkanaście nastrojowych, autorskich piosenek z tekstami Piotra Brymasa, który ponadto przeczytał kilka utworów ze swojego tomiku poetyckiego.
JDK - st

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin