REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 07 sierpień 2014 00:00

Wystawa w JDK: Sześć kobiet, sześć myśli

IMG 5784„Sześć myśli” to kolejna wystawa młodych artystów Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego.


Tym razem w Galerii Jasielskiego Domu Kultury do końca sierpnia br. obejrzeć można prace malarskie i graficzne sześciu młodych kobiet, studentek i absolwentek tej uczelni. - Ta wystawa to zbiór subtelnych interpretacji bliskich nam tematów, różnych dziedzin sztuk plastycznych – mówi Anna Brożyna, plastyczka Jasielskiego Domu Kultury, komisarz wystawy.

12


IMG 5798

Dzięki różnorodności tematycznej i technice prac, ekspozycja jest wyjątkowo interesująca. Autorki wystawy: Angelika Maczuga, Dominika Paczkowska, Izabela Jakubczyk, Joanna Dyląg, Beata Gąsior oraz Magdalena Haduch -Kędra serwują zwiedzającym nie tylko swój talent, ale także specyficzne spojrzenie na rzeczy, wydawać by się mogło oczywiste. Są na niej akty kobiece, niebo pełne chmur, zwierzęta (ptaki i psy), krajobrazy, sen podróżnego i grafika. Efekt: każdy kto ogląda tę wystawę nie może narzekać na nudę.

kp (JDK)

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin