REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 10 lipiec 2014 02:00

Kolejna nagroda dla Eugeniusza Kopery

minMieszkaniec naszej gminy – Pan Eugeniusz Kopera otrzymał niedawno kolejną nagrodę za I miejsce na przeglądzie kapel w Dynowie w kategorii instrumentalista.


Pierwsze miejsce zajął także w kategorii M-D (mały – duży) wraz ze swoją uczennicą Moniką Chudy z Brzysk. Kapela Trzcinicoki, w której Pan Eugeniusz gra od 15 lat również zdobyła najwyższy stopień podium.

EK1

Te nagrody uzupełniły kolekcję nagród z roku 2014:
I miejsce na przeglądzie kapel w Podgrodziu, skąd został wytypowany do konkursu instrumentalistów w Bukowinie Tatrzańskiej (13 -16 sierpnia 2014 r.),
I miejsce w kategorii mały – duży w Korczynie,
II miejsce jako instrumentalista, również w Korczynie.

EK2

W jego kolekcji znajduje się niezmierzona ilość nagród i dyplomów, m.in. „Złote Skrzypce”.
Pan Eugeniusz wrócił do skrzypiec 15 lat temu na emeryturze po 30 latach przerwy. Trzeba zaznaczyć, że cały czas gra na jednych skrzypcach, które mają już ponad 150 lat. Nauki gry pobierał po sąsiedzku u Pana Juliana Zawilińskiego z Brzysk.
W kapeli Trzcinicoki gra od 2005 r..

Wieści z Gminy Brzyska

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
+2 # Michał 2014-07-10 12:45
To się nazywa pasja :)
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin