sobota, 28 czerwiec 2014 02:00

Wystawa „Sekrety kobiety” w Restauracji KEKS w Jaśle

DPP 73W Restauracji KEKS –Rynek Jasło można oglądać prace artysty fotografika Tomasza Kasprzyka. Fotorelacja

DPP 82

Zdjęcia prezentowane w Restauracji KEKS –Rynek Jasło, są częścią wystawy, którą w roku ubiegłym mogli oglądać mieszkańcy kilku miast woj. warmińsko-mazurskiego w Galerii „Z latarnią” w Rynie, „Galerii Biała” w Giżycku, Galerii „Pod Lipą” w Wilkasach oraz galerii w wolnej przestrzeni, w Pensjonacie „Mazurska Zagroda” w Rydzewie. Kuratorem wystaw był artysta z Giżycka Jacek Zeman, który przybył na otwarcie wystawy w Restauracji KEKS. Wystawa miała tytuł „Sekrety kobiety”, gdzie sfera cielesności została odsunięta delikatnie na plan dalszy, natomiast psychologia i metafizyka zostały ukryte w delikatnym kobiecym ciele.

DPP 79Podczas uroczystego wernisażu, 28 czerwca Tomasz Kasprzyk podziękował właścicielom Restauracji KEKS, za umożliwienie przedstawienia swoich prac fotograficznych w ciekawym i oryginalnym wnętrzu kawiarni, a także za stworzenie nowej, artystycznej przestrzeni w naszym mieście, w której twórcy różnych dziedzin i kierunków w sztuce będą mogli prezentować swoje prace.

Zobaczcie kilka zdjęć Tomasza Kasprzyka