REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

sobota, 28 czerwiec 2014 02:00

Wystawa „Sekrety kobiety” w Restauracji KEKS w Jaśle

DPP 73W Restauracji KEKS –Rynek Jasło można oglądać prace artysty fotografika Tomasza Kasprzyka. Fotorelacja


DPP 82

Zdjęcia prezentowane w Restauracji KEKS –Rynek Jasło, są częścią wystawy, którą w roku ubiegłym mogli oglądać mieszkańcy kilku miast woj. warmińsko-mazurskiego w Galerii „Z latarnią” w Rynie, „Galerii Biała” w Giżycku, Galerii „Pod Lipą” w Wilkasach oraz galerii w wolnej przestrzeni, w Pensjonacie „Mazurska Zagroda” w Rydzewie. Kuratorem wystaw był artysta z Giżycka Jacek Zeman, który przybył na otwarcie wystawy w Restauracji KEKS. Wystawa miała tytuł „Sekrety kobiety”, gdzie sfera cielesności została odsunięta delikatnie na plan dalszy, natomiast psychologia i metafizyka zostały ukryte w delikatnym kobiecym ciele.

DPP 79Podczas uroczystego wernisażu, 28 czerwca Tomasz Kasprzyk podziękował właścicielom Restauracji KEKS, za umożliwienie przedstawienia swoich prac fotograficznych w ciekawym i oryginalnym wnętrzu kawiarni, a także za stworzenie nowej, artystycznej przestrzeni w naszym mieście, w której twórcy różnych dziedzin i kierunków w sztuce będą mogli prezentować swoje prace.

Zobaczcie kilka zdjęć Tomasza Kasprzyka

01

02

08

10

15

13

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin