REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 10 czerwiec 2014 02:00

GAMRAT SA dla jasielskich dzieci

11

W minioną sobotę tj. 7 czerwca 2014 roku na terenie sportowo-rekreacyjnym Zespołu Szkół Miejskich nr 2 odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka, której organizatorem była firma GAMRAT SA. Impreza rozpoczęła się punktualnie o godzinie 9 i trwała do godziny 13.


Przez cały czas trwania imprezy dzieciom towarzyszyła aktorka z Teatru Baśni i Bajki z Tarnowa – Pani Ewa Zapała, grono pedagogiczne oraz świetna muzyka. Dla dzieci przygotowano mnóstwo atrakcji - gry i zabawy, konkursy z nagrodami, basen z piłeczkami, trampolinę oraz dmuchaną dwutorową zjeżdżalnię. Każde dziecko otrzymało wspaniałe lody, napoje, popcorn i watę cukrową. Fundatorem tych wszystkich atrakcji i smakołyków była firma Gamrat SA.
W trakcie imprezy zorganizowano program edukacyjny „Bądźmy bezpieczni na drodze”, zakończony egzaminem prawidłowego przejścia przez jezdnię bez i z sygnalizacją świetlną. W tym miejscu kierujemy serdeczne podziękowania pod adresem Pani sierżant Joanny Garbacik oraz Pana mł. aspiranta Bartosza Szeleszkiewicza za przeprowadzenie programu edukacyjnego oraz egzaminu. W trosce o bezpieczne poruszanie się po drogach najmłodszych mieszkańców Jasła i okolic, wszystkie dzieci biorące udział w imprezie otrzymały breloczek odblaskowy.

Wśród licznych konkursów z nagrodami przeprowadzonych w trakcie imprezy najwięcej pozytywnych emocji oraz niezapomnianych wrażeń wzbudził konkurs rysunkowy zorganizowany na cześć Dyrektora ZSM nr 2 Pana Jerzego Gajdy pt. „Nasz Dyrektor Oczyma Dzieci”, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci nie tylko Pana dyrektora, ale także pozostałych osób obecnych na imprezie.
Imprezę uświetniły również pokazy wozów strażackich oraz wozu policyjnego, które wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród uczestniczących w imprezie dzieci.
Na zakończenie świetnej zabawy wszystkie dzieci gromkimi brawami i radosnymi uśmiechami na twarzach podziękowały Panu Prezesowi Zarządu Krzysztofowi Moska za zorganizowanie bogatej w różne atrakcje imprezy.

Firma GAMRAT SA składa serdeczne podziękowania wszystkim współorganizatorom za pomoc w organizacji imprezy – firmie Astra za ufundowanie lizaków dla dzieci, firmie MPM za obsługę chłodni z lodami, firmie Frogart za plakaty reklamujące imprezę oraz karnety dla dzieci, Komendzie Policji i Komendzie Straży Pożarnej w Jaśle za uświetnienie imprezy swoją obecnością i zaangażowanie oraz Zarządowi Budowy Dróg i Mostów za wypożyczenie sygnalizacji świetlnej niezbędnej do przeprowadzenia egzaminu z prawidłowego i bezpiecznego przejścia przez jezdnię.
Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem Pana Jerzego Gajdy - Dyrektora Szkoły za udostępnienie terenu sportowo-rekreacyjnego oraz grona pedagogicznego, w szczególności Pani Anny Madejczyk za pomoc przy organizacji konkursów.
Dziękujemy również Wam drogie Dzieci za tak liczne przybycie, zaangażowanie w konkursy, wspaniałą zabawę i czas spędzony z firmą GAMRAT.
GAMRAT SA

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin