czwartek, 05 czerwiec 2014 02:00

Barwny korowód ,,Przebierańców” przeszedł ulicami miasta

DPP 0037

Liczący kilkaset osób barwny pochód przeszedł 5 czerwca ulicami miasta Jasła. Fotorelacja

Władze miasta Jasła i powiatu jasielskiego przekazały Żakom symboliczne klucze do miasta. Wśród Przebierańców można było spotkać m.in. Smerfetkę, Czarownice, Clowna, Pipi. W Ogródku Jordanowskim odbyły się prezentacje artystyczne, pokaz strojów i inne atrakcje.

DPP 0094
Najciekawsze i najbardziej oryginalne przebrania żaków możecie podziwiać w naszej galerii.
Uczestników konkursu na najlepszy strój oceniało jury w składzie: Grażyna Leńczuk Dyrektor MDK w Jaśle, Paulina Kardaś ze Starostwa Powiatowego w Jaśle oraz Królowa (Katarzyna Krupa) i Król (Jakub Borowiec) Przyznano 5 wyróżnień:
Gabrieli Wójtowicz (LO w Kołaczycach),
Rodzinie Addamsów (ZS w Trzcinicy),
Oldze Wardędze (Gimnazjum nr 1 w Jaśle),
grupie „Psychodela” (Gimnazjum nr 1 w Jaśle)
oraz Kamili Kuchcie, Natalii Daniło i Kacprowi Urbanowi.
Równorzędne nagrody otrzymali:
Piotr Furtek (I LO w Jaśle),
Aleksandra Mroszczyk (I LO w Jaśle),

DPP 0069
Damian Wrona i Kamil Kozłowski (ZS nr 4 w Jaśle),
Natalia Orlef (ZSUiS w Jaśle),
Żaneta Jobda (ZS nr 4 w Jaśle),
 Katarzyna Mróz (Gimnazjum nr 4 w Jaśle),
Adrian Setlak (ZST w Jaśle),
Katarzyna Kosiek (Gimnazjum nr 2 w Jaśle),
 Gabriela Jarosz (Społeczne LO w Jaśle)
Tajemniczy NIC