REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 28 maj 2014 02:00

Muzyczna edukacja

1

Z entuzjastycznym przyjęciem młodziutkiej publiczności spotkała się audycja edukacyjna „Zespoły muzyczne wokół nas”, która odbyła się w minionym tygodniu (22 bm.) w sali widowiskowej Jasielskiego Domu Kultury.


Był to drugi już w tym roku szkolnym koncert w formie audycji muzycznej przygotowany specjalnie dla uczniów szkół podstawowych przez Prywatną Szkołę Muzyczną I i II st. w Jaśle, we współpracy z Jasielskim Domem Kultury. Celem tych wyjątkowych audycji jest umuzykalnianie dzieci poprzez kontakt z żywą muzyką oraz szerzenie kultury muzycznej.

2


3


4


Zaproszeni na koncert uczniowie młodszych klas jasielskich „podstawówek” usłyszeli wybrane utwory muzyki klasycznej oraz rozrywkowej w wykonaniu zespołów instrumentalnych i wokalnych jasielskiej Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II st. Na scenie JDK wystąpiły duety, tria, kwartety, a także zespół wokalny oraz chór szkolny, a na zakończenie - Młodzieżowa Orkiestra Dęta Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Jaśle.

 

5


Występy młodych artystów zrobiły na jeszcze młodszej widowni tak wielkie wrażenie, że nie obeszło się bez bisów.
JDK st

 

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin