REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 30 kwiecień 2014 02:00

WIELKA GALA OCULUSÓW

IMG 7676

Dziś w Jasielskim Domu Kultury odbyła się Wielka Gala Oculusów I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle.


Szkolna gazetka Oculus przyznała statuetki OCULUS 2014, dla najbardziej zasłużonych nauczycieli i uczniów jasielskiego liceum. Poszczególne osoby i grupy nominowano w następujących kategoriach: humanista, nauczycielka, nauczyciel, muzyk, celebryta, umysł ścisły, sportowiec oraz organizacja i grupa szkolna.

IMG 7248


IMG 7305
IMG 7666
Gala ma na celu wyróżnienie statuetką Oculusa nauczyciela bądź ucznia, a statuetkę przyznaje się na podstawie głosów, które oddają uczniowie. Uroczystość na dobre wpisała się w tradycję szkoły i już po raz czwarty ją zorganizowano; drugi raz w sali widowiskowej Jasielskiego Domu Kultury. Wyróżniono m.in. szkolny chór Soli Deo. Galę uświetniły występy szczególnie utalentowanej młodzieży z jasielskiego liceum.

Anna Dziura 

zdjęcia: Katarzyna Pacwa 

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin