REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 25 marzec 2014 01:00

Wiosenny poranek poetycki z Danielem Korczykowskim w ZSM nr 1 w Jaśle

IMG 5899

Zespół Szkół Miejskich nr 1 miał przyjemność gościć Daniela Korczykowsiego.


Daniel Korczykowski to młody poeta z Jasła, uczestnik programu Jaka to melodia, przewodniczący Klubu Miłośników Kulturoterapii Flaming w Krakowie oraz wrażliwy na piękno Jaślanin.
Koncert poetycko-muzyczny uświetnił również występ przyjaciół poety Weroniki Korczykowskiej SP (Żółków) i Wiktorii Pięty (ZSM nr1).

IMG 5774


IMG 5816
Podczas spotkania Daniel zaprezentował tomik poezji „Sentymentalna Fantasmagoria” wydany w 2012 roku.
Poranek poetycki utrzymany był w nastrojowym klimacie. Młody poeta pokazał, że posiada również zdolności wokalne. Recytacje swoich wierszy przeplatał utworami muzycznymi. Uczniowie ZSM nr 1 mieli okazję przywitać wiosnę wraz z utworami poety. Wśród wierszy o wiośnie znalazły się Żaba, Bociek z Jasła oraz inscenizowane Marcowe porachunki. Ponadto Daniel Korczykowski zwracał uwagę na miłość do bliskich, do ojczyzny oraz piękno człowieka.
Daniel Korczykowski jest osobą wrażliwą i sentymentalną. Wszystkie te cechy znajdują odzwierciedlenie w jego twórczości. Jego osobowość jest też przykładem na to, że marzenia mogą się spełnić jeśli się o to walczy.

IMG 5838IMG 5864

Dzięki oprawie muzycznej Poranek Poetycki z Danielem Korczykowskim wywołał wiele pozytywnych emocji od zadumy po radosny uśmiech na twarzach dzieci.

IMG 6092

Więcej informacji na temat poety na jego prywatnej witrynie: www.danielkorczykowski.pl
ZSM nr 1 w Jaśle

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin