REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 24 marzec 2014 01:00

GRUPY TANECZNE Studia Tańca „AT Dance” znów na podium

zs

22 marca 2014 roku grupy taneczne STREET ELITE, RISING STARS oraz MIDDLE GROUP prowadzona przez Tomasza Berkowicza w Jaśle przywiozły kolejne nagrody.


Podczas VI Podkarpackiego Przeglądu Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych „ZŁOTY GRYF” w Dębicy, w którym wzięło udział 55 zespołów z całego podkarpacia i innych Województw (ponad 700 uczestników).
W najstarszej kategorii wiekowej, nasza grupa „STREET ELITE” Tomasza Berkowicza ponownie wywalczyła Brązowego Gryfa ze swoim nowym układem „Violin Variation”.

SE-1


To już czwarty Gryf zdobyty w ostatnich latach:
- Złotego Gryfa (2010)
- Srebrnego Gryfa (2012)
- Brązowego Gryfa (2011)

Świetny występ na VI Podkarpackim Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych „ZŁOTY GRYF” w Dębicy miała także najmłodsza nasza grupa taneczna „Rising Stars” Tomasza Berkowicza, której Jury przyznała Wyróżnienie za ich układ pt.: „Król Lew”. Zaznaczyć należy iż dla większości dzieci z tej grupy był to pierwszy występ taneczny i to od razu na przeglądzie tak dużej rangi, co bardzo dobrze wróży na przyszłe starty.

RS-3

Jasło reprezentowała także nasza początkująca grupa młodzieżowa „Middle Group” Tomasza Berkowicza z układem „Lady”, której uczestnicy tańczą zaledwie od kilku miesięcy i był to ich pierwszy występ, na którym rywalizowali m.in. z doświadczonymi i starszymi grupami jak Street Elite. Stanęli jednak na wysokości zadania i jak na pierwszy występ zaprezentowali już wysoki poziom jak na nową grupę - pierwsze stresy i doświadczenia sceniczne już za nimi :)

MG-1


Nagrodę Indywidualną Jury Przyznało Julii Szczepanik (grupa Middle Group) za wyraz i osobowość sceniczną. Nagroda ta najczęściej trafia właśnie co roku do rąk naszych jasielskich uczestników.
JS-1


Skład Grup prezentuje się następująco:
grupa „STREET ELITE”:
Justyna Banach, Paulina Dacyl, Aleksandra Stęgowska, Dagmara Wysocka, Dawid Sanocki, Klaudia Pakuła, Daniel Grodzicki, Aleksandra Sterkowicz

grupa „RISING STARS”:
Małgosia Dunajska, Emilka Mikoś, Zosia Dołba, Weronika Mazur, Alina Sobolewska, Julia Sobolewska, Oliwia Górniak, Julia Kwilosz, Faustyna Polar, Wiktoria Łącka, Natalia Wróbel, Kamila Grzywacz.

grupa „MIDDLE GROUP”:
Julia Szczepanik, Julia Szczepanek, Kinga Rzekędź, Ola Kotulak, Laura Zbylut, Kasia Mastej, Paulina Potrawska, Ola Grodzicka, Gabrysia Jarosz, Wiktoria Owsiak

min


Reasumując:
III miejsce grupa „STREET ELITE” Tomasza Berkowicza
Wyróżnienie grupa „RISING STARS” Tomasza Berkowicza
Nagroda Indywidualna – Julia Szczepanik
Nadmienić także pragniemy, że 2 marca grupa STREET ELITE reprezentowała Polskę, miasto Jasło oraz Studio Tańca „AT DANCE” na Międzynarodowym Festiwalu tańca III CONNECTOR DANCE FEST, który odbył się w Veszprem na Węgrzech. W tym festiwalu wzięło udział 1500 uczestników i zaprezentowali 300 choreografii. Rywalizowali tam m.in. z mistrzami świata i czołowymi grupami z różnych krajów.
Wywalczyli tam:
- srebrny medal - solo – junior – Dawid Sanocki
- brązowy medal – solo – adult – Paulina Dacyl
- 5 miejsce – solo – junior – bukowiec Justyna
- 8,9, 11 miejsce – grupa STREET ELITE swoimi trzema choreografiami
- Nagroda za Najbardziej Kreatywną Choreografie Festiwalu dla Pana Tomasza Berkowicza.

Gratulacje wszystkim grupą i powodzenia w następnych konfrontacjach tanecznych.
Studio Tańca AT Dance

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
0 # ziutka 2014-03-24 12:18
a gdzie pochwała dla r-revolution ????
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin